جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش آموزی سینا

با حمایت سرزمین تیزهوش‌ها

انتشار خبر جزئیات برگزاری جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا در سایت خبری پانا

انتشار خبر جزئیات برگزاری جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا در سایت خبری پانا کد مطلب : 52 | لینک‌کوتاه

. . . . . . . . . . . . .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، شایان فروزنده دل، دبیر علمی جشنواره گفت: در این جشنواره، دانش‌آموزان در 5 محور دستاوردهای پژوهشی خود را ارائه می‌دهند و ارزیابی می‌شوند. مسابقات علمی که خود شامل 56 گرایش است که عمده گرایش‌های مسابقات دانش‌آموزی کشور را شامل می‌شود.

وی درباره هیات علمی و سیستم داوری در این جشنواره گفت: هیات علمی و داوران محورهای مختلف این جشنواره از برگزارکنندگان بزرگ مسابقات و جشنواره‌های علمی، اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاه‌ها هستند که دارای تخصص و صاحب تجربه در حوزه پژوهش هستند که خود این موضوع در هیچ رویدادی در کشور تکرار نمی‌شود و جالب است بدانید در این جشنواره بالغ بر 250 داور پروژه‌ها را ارزیابی می‌کنند.

دبیر علمی جشنواره خاطرنشان کرد: همچنین گروه‌های برتر و برگزیده علاوه بر دریافت جوایز که شامل تندیس، لوح و کارت هدیه نقدی است برای ثبت پروژه و مقاله خود در داخل و خارج از کشور، اعزام برای حضور در رقابت‌های بین المللی و به منظور تجاری سازی و ثبت آن از سوی مرکز رشد و فناوری دانشگاه و یا مراکز پژوهشی و صنعتی حمایت می‌شوند.

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال رسمی وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.ir مراجعه کنند. و یا به صفحه اختصاصی جشنواره در تیزلند، sinaproject.info مراجعه کنند. همچنین با شماره گیری *780*60# و دریافت نرم افزار روبیکا، می‌توانند وارد سینا شوند.