جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش آموزی سینا

با حمایت سرزمین تیزهوش‌ها

انتشار خبر جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا در سایت خبری خبربان

انتشار خبر جشنواره بین المللی پروژه های دانش آموزی سینا در سایت خبری خبربان کد مطلب : 40 | لینک‌کوتاه

. . . . . . . . . . . . .

 

جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی سینا در روزهای پایانی فروردین ماه آینده با حضور دانش‌آموزان سه مقطع تحصیلی دبستان، دوره اول و دوم متوسطه به میزبانی علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، «محمدرضا اسماعیلی» مشاور وزیر آموزش و پرورش در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن اعلام این خبر و بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم رسانه تعاملی سینا، برگزاری رویدادهای جذاب و مفید مربوط به دانش‌آموزان است، افزود: مهم‌ترین اهداف این رخداد، گسترش فرهنگ پژوهشگری، افزایش مهارت علمی و عملی و ایجاد ظهور خلاقیت دانش‌آموزان است.

وی درباره وجه تمایز این جشنواره با سایر جشنواره‌ها خاطرنشان کرد: اولین دوره این جشنواره بین‌المللی در 5 بخش غرفه‌های نمایشگاهی، سمینارهای پژوهشی، مسابقات دانش‌آموزی، محتوای دیجیتال و سخنرانی علمی برگزار خواهد شد که گستره بخش‌ها و گرایش‌ها، این جشنواره را از لحاظ کیفی نسبت به سایر جشنواره‌های دانش آموزی متمایز می‌کند.

ثبت‌نام این جشنواره از طریق پلتفرم سینا در حال انجام است و تا پایان اسفند ماه ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پلتفرم سینا از طریق پرتال وزارت آموزش و پرورش مراجعه کنند.جشنواره بین‌المللی پروژه‌های دانش‌آموزی سینا در روزهای 29،30 و 31 فروردین ماه 1398 برگزار می‌شود.